Script support IE Browser

Heide

heide logoOd początku 1979 roku najwyższe standardy jakości są priorytetem dla firmy HEIDE-Pumpen z Gelsenkirchen. Od tego czasu portfolio pomp stale rośnie.

Podczas, gdy początkowo produkcja skupiała się wyłącznie na pompach do obniżania poziomu wód gruntowych, portfel produktów rozwinął się w połowie lat osiemdziesiątych, aby objąć wszystkie typy pomp odwadniających. Zespół techników i inżynierów nieustannie opracowuje nowe typy pomp, aby nadążać za rosnącymi wymaganiami tego rynku.

Niezależnie od tego, czy jest to nagła powódź w piwnicy, czy nadmiernie wysoki poziom wód gruntowych w wykopie: pompy HEIDE pracują niezawodnie i stabilnie bez utraty swojej jakości!

Wieloletni klienci, których można obecnie spotkać na całym świecie, są przekonani o najwyższej jakości wykonania, długowieczności i doskonałej wydajności producenta pomp z Gelsenkirchen. Chociaż pompy HEIDE mają również agentów w Europie i Azji, siedziba Gelsenkirchen jest i pozostanie podstawą firmy. W ten sposób firma Heide-Pumpen, zgodnie z tradycją założyciela firmy: Udo Heide, wnosi cenny wkład w miejscu gdzie wszystko się zaczęło.