Script support IE Browser

Pentax

pentax logoOd ponad 25 lat firma Pentax zajmuje się techniką przesyłania płynów (wody, ścieków, cieczy naturalnych i syntetycznych) Firma Pentax jest obecna w ponad 100 krajach z ofertą pomp liczącą ponad 150 modeli. Firma Pentax zawdzięcza swój sukces doświadczeniu na międzynarodowym rynku hydraulicznych pomp elektrycznych. Firma stale jest gotowa do spełnienia wymagań klienta z profesjonalnym podejściem i duchem innowacji.

Pentax opiera swoją politykę na ciągłym rozwoju wszystkich procesów: produkcji, administracji i dystrybucji stąd wprowadzenie Certyfikatu Systemów Zarządzania Jakością UNI EN ISO 9001.

Pompy Pentax obejmują szeroki zakres produktów wykorzystywanych z sukcesem w odpowiednich sektorach: gospodarstwa domowe, rolnictwo, przemysł.
Pentax może pochwalić się jedną z najszerszych ofert dostępnych na rynku produktów, z których wszystkie są wysokiej jakości rozwiązaniami dla odpowiednich sektorów.
Gama produktów Pentax jest niezwykle obszerna, ponieważ stara się spełnić najbardziej różnorodne wymagania w zależności od sektora użytkowania i typu urządzenia: pompy zatapialne, powierzchniowe itp.