Script support IE Browser

Producenci pomp

pentax logoOd ponad 25 lat firma Pentax zajmuje się techniką przesyłania płynów (wody, ścieków, cieczy naturalnych i syntetycznych) Firma Pentax jest obecna w ponad 100 krajach z ofertą pomp liczącą ponad 150 modeli. Firma Pentax zawdzięcza swój sukces doświadczeniu na międzynarodowym rynku hydraulicznych pomp elektrycznych. Firma stale jest gotowa do spełnienia wymagań klienta z profesjonalnym podejściem i duchem innowacji.

Pentax opiera swoją politykę na ciągłym rozwoju wszystkich procesów: produkcji, administracji i dystrybucji stąd wprowadzenie Certyfikatu Systemów Zarządzania Jakością UNI EN ISO 9001.

Pompy Pentax obejmują szeroki zakres produktów wykorzystywanych z sukcesem w odpowiednich sektorach: gospodarstwa domowe, rolnictwo, przemysł.
Pentax może pochwalić się jedną z najszerszych ofert dostępnych na rynku produktów, z których wszystkie są wysokiej jakości rozwiązaniami dla odpowiednich sektorów.
Gama produktów Pentax jest niezwykle obszerna, ponieważ stara się spełnić najbardziej różnorodne wymagania w zależności od sektora użytkowania i typu urządzenia: pompy zatapialne, powierzchniowe itp.

matra logoW 1959 roku firma Soncini Alberto rozpoczyna działalność w zakresie produkcji pomp. Właściwe strategie rynkowe pozwoliły na obniżenie kosztów produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości wyrobów co doprowadziło firmę do wielu sukcesów. Obecnie firma nazywa się MATRA S.p.A. i jest spółką akcyjną działającą w branży produkcji i dystrybucji pomp elektrycznych oraz zestawów podnoszenia ciśnienia.

Program produkcji firmy Matra S.p.A. jest bardzo szeroki i obejmuje pompy powierzchniowe, peryferyjne, zatapialne, zestawy pomp wspomagających dla obrony cywilnej oraz profesjonalne pompy i zestawy do walki z ogniem stosowane przez włoską straż pożarną. Ponadto firma specjalizuje się w pompach do cyrkulacji ciepłej wody użytkowej wykorzystywanych w instalacjach grzewczych jak również do pompowania wody sanitarnej i do klimatyzacji. Firma dostarcza kompletne systemy pompowe wraz z bogatym asortymentem dodatkowych akcesoriów. Dzięki temu, że firma oferuje kompletne rozwiązania dla najnowocześniejszych aplikacji, możliwe jest zoptymalizowanie kosztów energii elektrycznej, stosując szeroką gamą zaawansowanych technologicznie falowników (przemienników częstotliwości).

Matra S.p.A. działa od ponad 50 lat na rynku włoskim. Firma posiada dwie fabryki pierwszą w Nonantoli a drugą w Modenie.

Arca Pumps EnergyArca Pumps & Energy - Cadoppi Srl jest jednym z ważniejszych włoskich producentów pomp wodnych.

W 1935 r. bracia Cadoppi założyli firmę stając się jednym z najbardziej wyspecjalizowanym producentem elektrycznych pomp do wody, pomp odwadniających oraz zestawów podnoszenia ciśnienia i pomp do przesyłania wody na duże odległości. Ekstremalnie wysoka jakość uzyskana dzięki surowym kontrolom, profesjonalnemu podejściu do zagadnień pompowych była zawsze siłą Cadoppi. W 75% oferta firmy Arca Pumps & Energy - Cadoppi Srl dystrybuowanych jest na rynku europejskim, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej, a pozostałe 25% jest trafia na rodzimy włoski rynek. Pompy Cadoppi trafiają do 45 różnych krajów, co zapewnia spółce obecność na wszystkich kontynentach.

Oferta firmy zawiera 47 różnych typów pomp serii Cadoppi stosowanych w poniższych sektorach: rolnictwo (nawadnianie), hodowla, energetyka cieplna, systemy przeciwpożarowe, systemy podnoszenia ciśnienia wody, transport i przesył wody, budownictwo jednorodzinne i kubaturowe, przemysł, odwadnianie oraz sektor ściekowy.

arven logoFirma ARVEN Srl. została założona w 1994 roku przez Venanzio, Enrico, Marcello Grazioli. Dzięki 30 letniemu doświadczeniu panu Venanzio Grazioli w zakresie pomp firma osiągnęła liczącą pozycję na rynku pomp zatapialnych.

Firma ARVEN Srl. jest liderem rynku w produkcji pomp zatapialnych wykonanych ze stali nierdzewnej a dzięki doświadczeniu i know-how opracowano w zakładzie nowoczesny system do testowania wyprodukowanych pomp, stając się w ten sposób punktem odniesienia w tym sektorze dla innych.

Dokładne i szczegółowe projektowanie każdego detalu pomp a następnie wdrażanie ich przy użyciu najnowocześniejszych technologii zapewnia produktom ARVEN wysoki i niezmienny standard.

Pompy ARVEN są dystrybuowane na całym świecie z certyfikatem i gwarancją "KONTROLA JAKOŚCI" potwierdzającą, że każda część wyprodukowana przez firmę Arven Srl. przeszła serię szczegółowych kontroli jakości wymaganych przez przepisy w różnych zakątkach świata.

heide logoOd początku 1979 roku najwyższe standardy jakości są priorytetem dla firmy HEIDE-Pumpen z Gelsenkirchen. Od tego czasu portfolio pomp stale rośnie.

Podczas, gdy początkowo produkcja skupiała się wyłącznie na pompach do obniżania poziomu wód gruntowych, portfel produktów rozwinął się w połowie lat osiemdziesiątych, aby objąć wszystkie typy pomp odwadniających. Zespół techników i inżynierów nieustannie opracowuje nowe typy pomp, aby nadążać za rosnącymi wymaganiami tego rynku.

Niezależnie od tego, czy jest to nagła powódź w piwnicy, czy nadmiernie wysoki poziom wód gruntowych w wykopie: pompy HEIDE pracują niezawodnie i stabilnie bez utraty swojej jakości!

Wieloletni klienci, których można obecnie spotkać na całym świecie, są przekonani o najwyższej jakości wykonania, długowieczności i doskonałej wydajności producenta pomp z Gelsenkirchen. Chociaż pompy HEIDE mają również agentów w Europie i Azji, siedziba Gelsenkirchen jest i pozostanie podstawą firmy. W ten sposób firma Heide-Pumpen, zgodnie z tradycją założyciela firmy: Udo Heide, wnosi cenny wkład w miejscu gdzie wszystko się zaczęło.